Náš sortiment / Luxfery

Luxfery jsou ideální volbou, když hledáte do svého bytu či místnosti netradiční designový prvek, který dodá místu na zajímavosti. Volbou dezénu lze určit množství světla vstupujícího do objektu a vytvářet tak barevné efekty. Stěny mají dobré tepelně-isolační vlastnosti a lze je klasifikovat jako energii spořící stavební materiál.

Luxfery jsou moderní a netradiční

Dnešní stavby z luxfer doznaly řadu změn. Již na první pohled patrná změna představuje odlišný způsob používaní barev. Dnešní moderní luxfery renomovaných výrobců jako Vitrablok nebo Vetroarredo nepoužívají barevné folie, ale vyrábějí se přímo z barevných skel. Na slunci už díky tomu neblednou.

Jaké jsou současné druhy luxfer?

Renomovaní výrobci luxfer v současné době nabízejí na trhu luxfery různých barev – od růžových přes fialové až po černé. Samozřejmostí dnes jsou také různé metalické luxfery a luxfery s různými povrchovými úpravami. Současným trendem je z luxfer vytvářet barevné zdi a další barevné prvky v interiéru.

Co vše lze z luxfer postavit?

Může jít jak o vytváření ploch jednobarevných, tak o kombinace různých barev. Schodiště, světlíky, bytové přepážky, sprchovací kouty, prvky do ložnice, svítící bary a recepce, to vše může být nápaditě a s elegancí navíc barevně sladěno s okolím. Barevná stěna např. efektně oddělí jednotlivé prostory a vynikne, stane se významným prvkem interiéru. Z venkovních prvků jsou to například balkóny a balkónová zábradlí v nově stavěných bytových domech. Jde o významnou alternativu ke klasickému zábradlí z betonu nebo železobetonového prvku s vkládaným drátosklem.

Hledáte levné luxfery, foto luxfery, barevné luxfery, luxfery Vitrablok, luxfery Vetroarredo, luxfery v koupelně nebo prodej luxfer? Pak jste na správném místě.

Mohlo by vás zajímat

Pro realizaci vaší stavby si můžete vybrat z těchto druhů luxfer.

Zajímá vás, co všechno dokážeme z luxfer postavit? Podívejte se na naše reference

Mohlo by vás zajímat
  • Pro realizaci vaší stavby si můžete vybrat z těchto druhů luxfer.
  • Zajímá vás, co jsme v poslední době realizovali? Podívejte se na naše reference.


Fotogalerie
Kontaktujte nás

Máte zájem o naše služby nebo se potřebujete na něco zeptat? Neváhejte a kontaktujte nás!

opište číselný kód