Profil společnosti Sklobeton s.r.o.

Firma Sklobeton s.r.o. byla založena v roce 2003 s cílem pokračovat v tradiční montáži sklobetonových konstrukcí, která trvá v naší zemi více než 70 let (dříve byla známa pod obchodním názvem LUXFER). Naším cílem bylo využít současné renesance sklobetonových konstrukcí, které jsou významným prvkem v moderní architektuře díky mnohostrannosti tvarů, barev a provedení skleněných tvárnic. Sklobetonových konstrukcí lze využít k vytváření nových dekorativních efektů jak na fasádách, tak v interiéru.

V oblasti skobetonových staveb z luxferů jsme jednotlivým zájemcům z řad firem, organizací, ale i soukromým osobám schopni nabídnout celou řadu služeb. Můžete si u nás požadované druhy luxfer objednat a my vám je dovezeme, můžeme vám také stavbu z luxfer postavit. V neposlední řadě jsme díky našim dlouholetým zkušenostem schopni pro Vás projekt stavby z luxfer kompletně připravit a realizovat.

Zakázky realizujeme po celé ČR

A to jak pro firmy tak i pro soukromé osoby z luxfer kompletního sortimentu, který je v současné době na trhu a který se vyrábí. Pro zájemce jsme schopni zajistit jakýkoliv požadovaný druh luxfer z této nabídky. Pro firmy jde o větší stavební zakázky, kdy nejen dodáváme luxfery, ale provádíme kompletní stavbu, pro soukromé osoby převážně realizuje samotnou stavbu luxfer. Soukromník si luxfery většinou pořizuje předem sám.

Naše činnost v oblasti sklobetonových staveb je rozsáhlá

Realizujeme projekty počínaje bytovou výstavbou (interiéry, koupelny, bytové příčky, barové pulty, prosklená schodiště, balkony) přes veřejné budovy (interiéry, vnitřní stěny a stropy administrativních a nákupních center) až po stavby v exteriéru a průmyslové stavby (protihlukové stěny, externí fasády kongresových center, tělocvičen, výrobních hal atd.)

Podrobnější informace o našich realizacích ze sklobetonu a profilového skla naleznete v sekci realizace projektů.

Mohlo by vás zajímat
  • Pro realizaci vaší stavby si můžete vybrat z těchto druhů luxfer.
  • Zajímá vás, co jsme v poslední době realizovali? Podívejte se na naše reference.


Fotogalerie
Kontaktujte nás

Máte zájem o naše služby nebo se potřebujete na něco zeptat? Neváhejte a kontaktujte nás!

opište číselný kód